آخرین اخبار
خراسان جنوبی

رئیسی باز به دیدار ‌”مردم و کارگران” رفت

امروز درحالی خراسان جنوبی میزبان رئیس جمهور است که وی از همان بدو ورود به استان در شهرستان طبس پای درد و دل کارگران نشست و در ورود بیرجند هم به کاظمیه بیرجند رفت و پای درد ودل مردم نشست.
اشتراک گذاری
21 مهر 1400
نویسنده : مهدی رضایی
منبع : فارس
کد مطلب : 56

درحالی مردم دیار کویرنشنین خراسان جنوبی صبح امروز میزبان رئیس جمهور هستند که  این سومین سفر  استانی آیت الله رئیسی  است  و از آن جایی که وی به عنوان نماینده مردم خراسان جنوبی درمجلس خبرگان رهبری هم هست با مردمان این دیار آشناست و مردم هم او را جزو یکی از هم استانی های خود می‌دانند.

از صبح امروز که آیت الله رئیسی وارد فرودگاه شهرستان طبس شد در فضای مجازی هم مطالب مختلفی از سوی برخی کاربران درج شده است، تعداد زیادی از کاربران در فضای اینستاگرام تصویر هواپیمای حامل رئیس جمهوری را منتشر کرده و بیان کردند صبح جمعه چه کسی می‌تواند در همان ابتدای صبح  به این طرف و آن طرف سر بزند؟

برخی‌ها هم از دیدارهای بدون واسطه رئیس جمهور، از درد و دل کارگران معدن پروده طبس توییت زدند و این گفتگوی صمیمی را نشان از رئیس جمهوری مردمی دانستند.

یکی از نکاتی که برخی از کاربران فضای مجازی از صبح تاکنون به آن اشاره کردند در مراسمی که در امامزاده حسین بن موسی الکاظم طبس برگزار شد است در این تصویر  رئیس مجمع نمایندگان استان به صورت درگوشی مشکلات غرب استان خراسان جنوبی را در گوش رئیس جمهور بازگو می‌کند.

آیت‌الله رئیسی بعد از سفر به طبس ظهر امروز وارد شهرستان بیرجند شد در بدو به بیرجند در فرودگاه بین المللی شهید کاوه مورد استقبال نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.

رئیس جمهور سپس در جمع مردم کاظمیه بیرجند حاضر شد و بدون واسطه پای درد و دل مردم نشست و اظهار داشت: ما از وضعیت شما بی اطلاع نیستیم،  به جمع شما آمدیم تا هم حال شما را جویا شویم و هم کاری برای این مناطق انجام دهیم.

رئیسی افزود: حاشیه شهر بیرجند مثل بسیاری از شهر‌های کشور تشکیل شده از مردمانی است که به دلیل ایجاد مشکلاتی چون خشکسالی و کم آبی و تحمیل شرایط به این مناطق مهاجرت کرده اند.

وی بیان کرد: جوانان شما اهل کارند و اگر زمینه کار و فعالیت مهیا شود، اهل کار و فعالیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *